Mirësevini!

HOTEL I MREKULLUESHËM NË ZEMËR TË BREZOVICËS

I ndodhur në pjesën më të bukur në zemër të Brezovicës, mirë se vini në Brezovica Hotel & Spa. Larg nga zhurma dhe nxitimi i qytetit, hoteli është i vendosur në një pjesë magjepsëse dhe të qetë të rrethuar nga malet e Sharrit dhe përgjatë Lumit Lepenc. I ndërtuar me një arkitekturë të veçantë dhe magjepse, që të bën të ndjesh një qetësi shpirtërore, me një shërbim profesional që ruan standardet, e që në qendër të vëmendjes ka mysafirin, Hoteli posedon 72 dhoma të mobiluara me një stil luksoz modern, ku shumica e tyre ofrojnë pamje spektakolare mbi gjithë perlën e Brezovicës.

Spa & Wellnes

Ofron pajisje moderne dhe të azhurnuara për palestër, pishinë për të rritur dhe fëmijë, pishinë me ujë të ftohtë, sauna me avull dhe sauna Finlandeze, dhe hyrje falas në pjesën e masazhe për mysafirët e hotelit

Zbulo
Interiorin luksoz
DISCOVER NEWS UPDATE
DH

Gjethja Restaurant

Dhomë ngrënie me një tarracë dhe një pamje mahnitese të maleve e cila ofron mëngjes të plotë dhe një menu la carte për drekë dhe darkë që përmban kuzhinë lokale dhe ndërkombëtare me zgjedhje të shkëlqyeshme të pijeve.

Me

SHËRBIM PREJ 2021

EVENTE & KONFERENCA

Hotel Brezovica ka 2 salla conferencash dhe 1 dhomë ngrënie private. Objektet e takimit përmbajnë ide unike dhe krijuese me një larmi menysh të ushqimit dhe pijeve, rregullimet e tryezës, dekorimet e dhomave, si dhe pajisje kompjuterike dhe interneti.

MË SHUMË
SHIKO HARTËN